22 Mart 2016 Salı

22 AYLIK OLDUK

Şu ig çıktığından beri blog dünyası yavaş yavaş çöküyor galiba.
Benim bloğumda anne bebek bloğu oldu çıktı.Aslında tutamadığım günlük gözüyle bakıyorum.
Ha buraya yazmak ha günlüğe yazmak aradındaki tek fark derseniz yazdıklarını belgelemek fotoğraflamak yada video çekmek işin amacı
Bizden haberlere gelince
Tunay'ımız 22 aylık oldu
Hala anne sütü almaya devam .Sonuna kadar emzirmeyi destekleyenlerdenim tabiki bir mazaret olmadığı sürece
Aslında ikimiz içinde sıkıntılı bir sürece de girdik.Senin için meme beslenme aracı olmaktan çıkalı çok oldu
Düştüğünde merhemin meme,korkduğunda meme,üzüldüğünde meme,susadığında meme,acıktığında meme,uyuyacağım meme,uyandım meme tam bir bağımlı gibi davranıyorsun bazı geceler sabaha kadar ağzında kalsın istiyorsun çektimi bütün apartmanı sallıyorsun son 2 ayın kaldı adamım senin uyku ve yemek düzenin daha güzelleşecek benim hem bedenim hem ruhum dinlenecek.
Sabah ikimizde daha dinç uyanıp daha çok enerjimiz olacak
2 yaşına girdiğin gün kendi ayaklarının üzerindesin haberin olsun.
3 aylıkken doktorumuz çok erken tepkilere başladığını ve çok erken kavradığını söylemişti. Evet 22 aylık oldun ve biz bildiğin sohbet eder hale geldik.Çene kuvvetli kime çektiysen girdiğin her ortamda dikkatleri üzerine çeken aktif,sosyal ve muabbetli bireysin.Bilmediğin araba parçası ve markası yok sanırım bu kısım babana çekmiş.
Tam bir ayran bağımlısısın.Oyuncak verme ayran ver diyen bir çocuksun.Tabiki yoğurdu annen yapıyor😉Tek sıkıntı akranın bir arkadaşın olmaması ne yazıkki bu seninle değil yaşadığımız ortamla alakalı bir durum.Ne yazıkki dışarı çıkamaz parklara bile gidemez olduk.
Yıllar sonra bunları okuduğunda nasıl olur bilinmez ama inşallah korkarak yaşamaz,kendi ülkende güvende ve huzur içinde olursun.
Senin için durum şimdilik bu adamım
Bizim içinse yeni serüven
Babamızın işi gereği ömümüzdeki 3 yıl yurt dışındayız.
Bakalım hayat bizim için nasıl ilerleyecekHiç yorum yok:

Yorum Gönder